Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7466
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Paraliż na skrzyżowaniu

Czwartek, 20 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 20 lipca 2006, 20:20
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Paraliż na skrzyżowaniu
Fot. Judyta Babiarz
Sporo zamieszania na jednym z ważniejszych skrzyżowań w centrum miasta spowodowało w czwartek usuwanie awarii sieci gazowniczej. Z tego powodu na rogu Wojska Polskiego i Sudeckiej zamknięty był jeden pas ruchu.

Zgorzelecki Zakład Gazowniczy powiadomił wcześniej poprzez ogłoszenia w mediach, aby kierowcy starali się omijać to miejsce. Jednak nie do wszystkich te informacje dotarły.

Na skrzyżowaniu wyłączono światła. Sporo pracy mieli policjanci, którzy – jak za dawnych czasów – musieli kierować ruchem ulicznym. Na opóźnienia autobusów narzekali pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Po wspomnianym trakcie jeździ większość najważniejszych linii MZK.
Przewoźnik poinformował wcześniej o spodziewanych problemach.

Jak się dowiedzieliśmy, policja dobrze radziła sobie w awaryjnej sytuacji. Gorzej spisywali się kierowcy, którzy na widok policjanta na jezdni, nie bardzo wiedzieli, co robić. Dla przyjezdnych, dla których ulice centrum Jeleniej Góry i tak są labiryntem, był to dodatkowy kłopot.

Naprawa uszkodzenia sieci ma potrwać w czwartek do godz. 22. Nie jest wykluczone, że utrudnienia w ruchu na tym newralgicznym skrzyżowaniu będą jeszcze w piątek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group