Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6233
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Paraliż blisko centrum

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 29 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:43
Autor: TEJO
Fot. konrad
Wyłączona z ruchu ulica Grottgera, radiowozy policji i straży miejskiej oraz wozy bojowe pożarników. Tak wyglądały w poniedziałek okolice Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

- Dostaliśmy zawiadomienie, że nieznany sprawca porwał pracownicę administracji aresztu. Natychmiast wysłaliśmy tam nasze jednostki - mówi oficer dyżurny jeleniogórskiej policji.

Interweniowały także specjalne oddziały Służba Więziennej, które na co dzień pilnują porządku na terenie placówki. Po szybkiej akcji porywacza udało się złapać, a zakładniczkę - uwolnić.

To nie jedyne wydarzenie na Grottgera. W siedzibie Zespołu Szkół Specjalnych rozszczelniły się butle z gazem. Przyjechały jednostki ratownictwa chemicznego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze. Trzeba było ewakuować uczniów i personel placówki.

Udało się opanować zagrożenie.
Na szczęście zarówno porwanie jak i awaria były działaniami pozorowanymi w ramach ćwiczeń służb ratowniczych w stolicy Karkonoszy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Patol 29-11-2005 18:49
Szkoda że na prawde te mendy nic nie robią i tylko czychaja na błąd szarego obywatela!! A zamiast patrolować ulice i chodzić na piechote ... patrolują autobus MZK!! Podjechali sobie z Ronda do Teatru nie kasując biletu!! SKANDAL!!
~prezes 29-11-2005 22:08
>Szkoda że na prawde te mendy nic nie robią i tylko >czychaja na błąd szarego obywatela!! >A zamiast patrolować ulice i chodzić na piechote >... patrolują autobus MZK!! Podjechali sobie z >Ronda do Teatru nie kasując biletu!! SKANDAL!! nic nie myslisz robaku hehe
~XAD 30-11-2005 0:54
Prawdziwy skandal to to, że takie bezmyślne warzywa jak ty mają dostep do netu.
~cios 1-12-2005 15:06
>>Szkoda że na prawde te mendy nic nie robią i >tylko >>czychaja na błąd szarego obywatela!! >>A zamiast patrolować ulice i chodzić na >piechote >>... patrolują autobus MZK!! Podjechali sobie >z >>Ronda do Teatru nie kasując biletu!! >SKANDAL!! > > > >nic nie myslisz robaku hehe
~ggg 5-12-2005 21:51
jak by byla naprawde taka akcja to by zakonczyla sie niepowodzeniem psow oni tylko umia wypisywac mandaty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group