Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 5190
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Parafialne świętowanie

Sobota, 20 czerwca 2009, 8:23
Aktualizacja: 8:30
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Parafialne świętowanie
Ksiądz G. Niwczyk na wysięgniku podczas ubiegłorocznej zabawy.
Fot. TEJO
Już jutro – kolejny festyn, który tym razem zintegruje społeczność parafii Matki Boskiej Królowej Polski i świętego Franciszka z Asyżu. Święto zaczyna się w południe przy kościele przy ulicy Morcinka.

Na początek zostanie odprawiona msza święta. Później – nie zabraknie różnych atrakcji. Będą występy zespołów muzycznych, namiot policyjny, w którym będzie można oznakować rower. Straż miejska proponuje miasteczko ruchu drogowego, a policjanci – zawody w zakresie bezpieczeństwa poruszania się rowerem.

Pokaz swoich umiejętności zaprezentują strażacy, którzy – dodatkowo – zapewnią podniebną wycieczkę na wysięgniku. Będzie też – zawsze obecna na festynach parafialnych – loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. W trakcie festynu mogą pojawić się kłopoty z przejazdem przez odcinek ulicy Morcinka, przy którym znajduje się kościół. Radzimy kierowcom omijanie tego traktu.

Wszystkich zainteresowanych zaprasza ksiądz Grzegorz Niwczyk, miejscowy proboszcz. Część dochodu z festynu – jak zawsze – zostanie przeznaczona na budowę powstającego przy ulicy Morcinka kościoła.
Kolejne parafialne święto w Jeleniej Górze odbędzie się za tydzień. Tym razem do zabawy zaprasza społeczność parafii św. Piotra i Pawła Apostołów z Maciejowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group