Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 14657
Zalogowanych: 115
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Para oszustów zatrzymana

Środa, 5 lipca 2023, 9:35
Aktualizacja: 9:51
Autor: ewafit
Jelenia Góra: Para oszustów zatrzymana
Fot. Policja Jelenia Góra
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę oraz 23-letniego mężczyznę poszukiwanych listem gończym, a podejrzanych o serię oszustw na szkodę osób z całego kraju. Grozi im do ośmiu lat pozbawienia wolności.
Przestępczy duet od listopada do grudnia ubiegłego roku na jednym z portali internetowych oferował do sprzedaży różne artykuły, w tym meble ogrodowe - informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy jeleniogórskiej policji. - Pobierali od chcących je kupić pieniądze na swoje konta bankowe, ale towaru nie dostarczali. Wstępnie straty pokrzywdzonych oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

Kobieta i mężczyzna poszukiwani byli na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Chełmsku Śląskim celem tymczasowego aresztowania na dwa tygodnie. Dodatkowo poszukiwani byli na podstawie kilkudziesięciu zarządzeń wydanych przez różne prokuratury w kraju w celu ustalenia miejsca pobytu do innych czynności prawnych.

Twoja reakcja na artykuł?

9
38%
Cieszy
3
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
11
46%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1029
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak będzie wyglądać rozbudowa autostrady A4?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pieniądze
Jeleniogórski Uphotel doceniony
 
Kilometry
Roboty kolejowe w Kowarach
 
Aktualności
Violetta ze Szklarskiej Poręby znów zachwyciła w "The Voice Senior"
 
Kultura
Techno w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group