Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7675
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Panie bawiły się w Pasażu Grodzkim

Poniedziałek, 9 marca 2015, 7:42
Aktualizacja: Wtorek, 10 marca 2015, 7:33
Autor: Mea
Jelenia Góra: Panie bawiły się w Pasażu Grodzkim
Fot. Mea
Kobieta: zdrowa, mądra i piękna – to trzy elementy, na które składał się wczorajszy (08.03) Dzień Kobiet, zorganizowany w Pasażu Grodzkim. – Dobra zabawa, ciekawe nagrody i przydatne informacje dla każdej z pań – tak relacjonowały wydarzenie jego uczestniczki.

W ramach eventu "Trzy odsłony kobiecości" panie zasięgały porad u specjalistów z branży m.in. medycznej, kosmetycznej, finansowej czy ubezpieczeniowej. Śledziły metamorfozę trzech kobiet prowadzoną przez Natalię Stachów NASTA, salon fryzjerski Magnolia oraz Instytut Sofri&Massada Agnieszka Hadaś-Szczęsna. O "bezpieczeństwo" zadbała Beata Sosulska-Baran oraz Małgorzata Gorzelak, przedstawicielki Komendy Policji Miejskiej w Jeleniej Górze, które przeprowadziły pokaz samoobrony.

Wydarzenie uatrakcyjniły pokazy taneczne w wykonaniu Szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka, degustacja owoców zanurzanych w czekoladowej fontannie, którą prezentowała Czekoladziarnia oraz konkursy z nagrodami. Były to m.in.: sukienka z kolekcji NASTA ufundowana przez projektantkę i stylistkę Natalię Stachów, sesja fotograficzna ufundowana przez Fotografa Klaudię Cieplińską, sesja profesjonalnego coacha Barbary Antoniak oraz voucher na zabiegi w Ambasadzie Urody Iwony Łapińskiej.

- Jedną z zalet bycia kobietą jest możliwość metamorfozy. Czasem wystarczy inna fryzura, makijaż, nowe ciuchy i w jednej chwili możemy stać się kimś innym. Dlatego dokonałam przemian trzech pań, które podkreśliły nie tylko ich sylwetkę, ale również osobowość – mówiła Natalia Stachów.

Podczas imprezy swoje stoisko miała również nasza Redakcja, o której prowadzący Dzień Kobiet Rafał Biesaga powiedział – Jelonka.com to portal, który dba o sprawy kobiet. W ten dzień można było za darmo nadać ogłoszenie w każdej kategorii, wziąć gazetę oraz porozmawiać z dziennikarką o ważnych i nurtujących mieszkańców sprawach.

Licznie zebrane panie, którym towarzyszyli również panowie, były oczarowane imprezą.

- Chciałam w inny sposób spędzić Dzień Kobiet i po spacerze postanowiłam wraz z koleżanką wziąć udział w imprezie w Pasażu Grodzkim – powiedziała Anna Sikora z Jeleniej Góry. - Zaciekawił mnie masaż, z którego mam zamiar skorzystać – mówiła Ewa Sokół z Wrocławia. – Przyjemna impreza, piękne występy taneczne, a na pewno skuszę się na wizytę w salonie fryzjerskim Magnolia w Cieplicach, gdzie mieszkam – stwierdziła Karolina Ligiżyńska z Cieplic. – Fajny pomysł, powinno być więcej takich imprez – dodała Jadwiga Talapska z Piechowic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group