Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2842
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Panama czeka” w Książnicy

Środa, 12 września 2018, 7:33
Aktualizacja: Czwartek, 13 września 2018, 7:07
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: „Panama czeka” w Książnicy
Fot. Paweł Guszała
19 września, czyli w przyszłą środę, w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się spotkanie z Romkiem Geftasewiczem, chorym na stwardnienie rozsiane, który na początku tego roku miał okazję odwiedzić Panamę, przygotowującą się do Światowych Dni Młodzieży.

„Panama czeka” - pod takim tytułem odbędzie się spotkanie z Romkiem Geftasewiczem. Oczywiście dotyczyć będzie ostatniej podróży jeleniogórzanina do tego małego Państwa na styku Ameryki Północnej i Południowej. W marcu tego roku, mimo ciężkiej choroby, przy wsparciu finansowym ludzi dobrej woli, pokonał ok. 10 tys. km i odwiedził to wyjątkowe miejsce. Sprawdził, czy Panama City jest gotowa na Światowe Dni Młodzieży, które mają się tam odbyć w 2019 roku.

- Chętnie podzielę się z własnymi doświadczeniami z Panamy – przekonuje Romek Geftasewicz, prowadzący spotkanie – będzie można zadawać mi pytania po prezentacji zdjęć. Chętnie doradzę i pomogę w kontekście wyjazdu turystycznego, albo na Światowe Dni Młodzieży.

Będzie ciekawie i trochę egzotycznie. Spotkanie odbędzie się w środę 19 września o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group