Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 5816
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pamiętajcie o ogrodach. I o publicznym stawie kąpielowym

Środa, 23 marca 2011, 9:43
Aktualizacja: 13:55
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Pamiętajcie o ogrodach. I o publicznym stawie kąpielowym
Fot. TEJO
To hasło kolejnej debaty obywatelskiej, na którą do Dworu Czarne zaprasza Fundacja Kultury Ekologicznej.

Anons skierowanych jest do tych, którym bliska jest sztuka kształtowania i pielęgnacji krajobrazu, zarówno jako hobby lub dziedzina działalności zawodowej. Kustosz dworu i szef FKE Jacek Jakubiec zapozna zainteresowanych z propozycjami, mającymi na celu zmiany w pejzażu „Czarnego”.

– Liczymy też, że dla zamierzeń tych uda nam się pozyskać partnerów z sektora usług i wykonawstwa tej branży. Chętnie udzielimy bliższych wyjaśnień oraz przekażemy założenia projektu pod hasłem  „Ogród Czarne ‘2012” – zapowiada Jacek Jakubiec. Debata zacznie się o godz. 17, w piątek, 25 marca. Kontakt mailowy pod adresem:  fke.prezes@gmail.com lub pod telefonem komórkowym :  514-1720212. 

W trakcie spotkania planowany jest - za pośrednictwem internetu - wykład inż. Marcina Gąsiorowskiego z Düsseldorfu. Jest on architektem krajobrazu z dużym dorobkiem w projektowaniu i budowie terenów zielonych. Był już nieraz w Dworze "Czarne". - Opowie nam, jak powstają i jak funkcjonują w Niemczech "publiczne stawy kąpielowe", gdyż jest w tej dziedzinie jednym z bardziej w Niemczech doświadczonych fachowców - podał w uzupełnieniu Jacek Jakubiec.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group