Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5696
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pamiątka ze ślubu wśród… eksponatów

Wtorek, 19 sierpnia 2008, 15:31
Aktualizacja: 15:32
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Pamiątka ze ślubu wśród… eksponatów
Fot. TEJO
Niecodzienną scenerię ślubnych zdjęć wybrali sobie świeżo upieczeni małżonkowie Violetta i Marcin Łozowie, którzy dziś pozowali do sesji fotograficznej w… galerii Biura Wystaw Artystycznych.

Nowożeńcy wybierają sobie różne tło swoich fotograficznych suwenirów. Wielu jeździ do Parku Zdrojowego, by tam w nieco ckliwym klimacie pozować przed obiektywem.

Violetta i Marcin wybrali… BWA przy ulicy Długiej 1. – Tak jakoś spontanicznie – mówią zapytani o powody takiej decyzji. Nie bez wpływu na to była na pewno wystawa, którą można oglądać w sierpniu w Biurze. To „Misteria”, piękny melanż rzeźb Norweżki Benty Kluge oraz obrazów Katarzyny Myśliwskiej-Sienkowskiej.

Grzegorz Jędrasiewicz, edukator z BWA, był zaskoczony, kiedy odwiedzający galerię zwrócili się do niego z nietypową prośbą o pozwolenie na zdjęcia wśród eksponatów. – Jesteśmy jak najbardziej za taką promocją sztuki, która poprzez obecność młodej pary na pewno zyskuje nowy wymiar – usłyszeliśmy.

Nowożeńcy zrobili sobie jeszcze kilka innych zdjęć w innych urokliwych zakątkach naszego miasta. Będą mieli czym zapełnić pamiątkowy album.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group