Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Paliła się sadza w przewodzie kominowym

Audio

Czytaj na głos

Autor: Robert Czepielewski 1 min czytania

Wczoraj (8.01) o godzinie 13.27 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze przyjął zgłoszenie o palącej się sadzy w budynku wielorodzinnym przy ulicy Barlickiego. W miejsce działań zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej.

reklamy

Działania polegały na ugaszeniu pożaru w przewodzie kominowym za pomocą piasku. Następnie ratownicy jeszcze przez jakiś czas mierzyli temperaturę komina sprawdzając, czy jego temperatura spada.

Przyczyną pożaru był brak konserwacji przewodów kominowych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka