Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 6 listopada
Imieniny: Feliksa, Ziemowita
Czytających: 12918
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oznakuj swój rower podczas Wiosny Cieplickiej

Czwartek, 1 maja 2014, 7:39
Aktualizacja: 7:40
Autor: 112
Dzisiaj (1.05.) w godzinach od 14.30 do 17.00 podczas inauguracji 41 Wiosny Cieplickiej przy wejściu do Parku Zdrojowego oraz 4 maja br. w godzinach od 13.00 do 17.00 w Parku Norweskim jeleniogórscy policjanci będą znakować rowery w ramach programu prewencyjnego ,,Stop – rower oznakowany’’.

Wiosna Cieplicka to blok imprez kulturalnych, adresowanych przede wszystkim do kuracjuszy, turystów oraz mieszkańców Jeleniej Góry. Impreza organizowana jest co roku w maju w Jeleniej Górze – Cieplicach. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, tj. koncerty jeleniogórskich zespołów czy występy kabaretów.

Jeleniogórscy policjanci aktywnie włączają się w organizację tej imprezy i zapraszają chętnych do stolika prewencyjnego przy wejściu do Parku Zdrojowego i w godzinach od 14.30 do 17.00 będą znakować rowery w ramach programu prewencyjnego „Stop-rower oznakowany”. Będą również rozdawać ulotki z poradami prewencyjnymi, jak uniknąć kradzieży bądź włamania w ramach działań „Bezpieczne osiedle” oraz jak nie stać się ofiarą kradzieży bądź oszustwa w przypadku osób działających metodą na wnuczka, córkę, syna , itp.
Policjanci będą również znakować rowery 4 maja br. w godzinach od 13.00 do 17.00 w Parku Norweskim podczas parady rowerów.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
809
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze – darmowe bilety
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group