Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2740
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Otwarcie Starego Browaru w Bukowcu

Piątek, 19 sierpnia 2016, 7:30
Aktualizacja: 7:53
Autor: Krzysztof Tęcza
Region: Otwarcie Starego Browaru w Bukowcu
Fot. Krzysztof Tęcza
Jest pewne, że osoby, które otrzymały stylizowany otwieracz do butelek nie do końca wiedziały do czego wkrótce im posłuży. Jedyne co wiedziały to to, że mają przybyć w czwartek (18.08) pod budynek Starego Browaru w Bukowcu.

Dopiero tutaj okazało się, że w samo południe zaplanowano oficjalne otwarcie nowej sali mającej służyć przy organizacji wszelkiego rodzaju wystaw czy przyjęć.

Na gości czekał prezes Fundacji Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej Piotr Napierała. Przedstawił on dotychczasowe osiągnięcia fundacji. Uświadomił zebranym, jak wielki wysiłek trzeba było włożyć i ile pokonać przeciwności, by dojść do obecnego stanu parku krajobrazowego, założonego przez hrabiego Fryderyka von Redena. Podziękował wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu, bo to co widzimy w Bukowcu na pewno jest sukcesem. Specjalne podziękowania prezes skierował do pracowników fundacji, zajmujących się utrzymaniem parku na co dzień. Przekazał je na ręce dyrektor Grażyny Kolażyk. Kolejne podziękowania prezes skierował do sołtys Bukowca Jadwigi Kubik.

Aby pokazać możliwości, jakie otwierają się z zakończeniem remontu nowej sali zorganizowano pokaz tańca w wykonaniu mistrzowskich par. Wystąpili Adrianna Arcimowicz i Marcin Bernat oraz Natalia Kiełbik i Maciej Sikora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group