Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5268
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ostrzeżenie dla mieszkańców (komunikat)

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 3 kwietnia 2015, 14:42
Aktualizacja: 14:44
Autor: UM Jelenia Góra
Fot. Archiwum
Do Urzędu Miasta w Jeleniej Górze docierają informacje, że do mieszkańców telefonują osoby przedstawiające się jako „pracownicy Urzędu Miejskiego” i proszą o podanie dokładnych danych adresowych, łącznie z imieniem i nazwiskiem, bowiem „Urząd ma do wysłania ważną przesyłkę, z góry opłaconą i chodzi tylko o uściślenie i weryfikację adresu, by doszła bez kłopotów.

Przestrzegamy: UM Jelenia Góra nie prowadzi żadnej korespondencji w takiej formie, „z góry opłaconej” i nie ma potrzeby weryfikowania adresów. Takie telefony mogą być próbą budowania bazy adresowej dla potrzeb rozmaitych instytucji, czy grup ludzi, niemniej nie mają nic wspólnego z pracą Urzędu Miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~tr 3-04-2015 15:11
Jest jedna prosta zasada,żadnego wdawania się w gadki z obcymi przez telefon.Jak mają ważną wiadomość/pytania i są z jakiegokolwiek urzędu, to osobiście albo pisemnie proszę się zgłosić jeżeli zna Pani/Pan adres,jak nie to wypad na drzewo banany prostować.
~tlm 3-04-2015 16:00
zgadzam się z ~tr w stu procentach. sam pracowałem jako telemarketer i to mnie nauczyło, że przez telefon niczego się nie załatwia! można się tylko na tym mniej lub bardziej przejechać. jak chcą to niech piszą albo niech sami przyjdą, NIGDY PRZEZ TELEFON!!!
~KRECIK 3-04-2015 17:23
Do każdego urzędnika zawsze odzywam się cytatem "sam sie w du... całuj' nie boje się mnie nikt n ie naciągnie ;-)
~zawiedziony 3-04-2015 19:16
A ja myslalem z putin nadchodzi to ostrzegacie zeby z chaupy nie wylazic.... ehhh
~ 3-04-2015 19:31
a czemu takie cwaniaczki nie są surowo karane ?? należałoby się wziąśc za różne firmy co organizują "pokazy" lub nękają telefonami bo zapewne ci sami
~za kija i w ryja 3-04-2015 23:21
Żyję sporo lat, i co prawda czasami dzwonią jakieś osoby, tyle, że raczej z prawdziwych i znanych mi lokalizacji. Vectra, Bank mój, czy inna instytucja z która mam kontakt. I jeśli są zbyt nachalni, to po dwóch próbach zakończenia rozmowy stwierdzam krótko, że będę zaraz niegrzeczny. Najczęściej to wystarcza. I tylko raz musiałem ryknąć do słuchawki WYP.....LAJ. Natomiast nigdy nie dzwonili do mnie oszuści z jakąś kosmiczną ofertą, po której bym ocipiał ze szczęścia jak to się innym zdarza.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group