Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 5019
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ostro zagrali, pieniądze zebrali. Po gali rockowej w Oriencie

Niedziela, 22 stycznia 2012, 12:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 7:55
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Ostro zagrali, pieniądze zebrali. Po gali rockowej w Oriencie
Fot. Petr
Ponad trzy tysiące złotych zebrali wczoraj młodzi organizatorzy Wielkiej Rockowej Gali Charytatywnej, która odbyła się w klubie Orient Express w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze. – Nie przypuszczałam, że przyjdzie aż tylu ludzi o dobrych sercach, którzy wspomogą naszą akcję – wzrusza się Adrianna Ciupka.

Podczas wczorajszej Wielkiej Rockowej Gali Charytatywnej w jeleniogórskim Orient Expressie zagrały m.in. takie formacje młodych-zdolnych z regionu jak Marble Hall, Re-gypz i Salvation. Ostro, z mocnym gitarowym uderzeniem, ku uciesze tłumnie przybyłej publiczności i w jasno określonym celu – żeby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla Darka Jóźwiaka z III LO w Jeleniej Górze, chorującego na dziecięce idiopatyczne porażenie mózgowe z niedowładem wszystkich kończyn.

– Nie przypuszczałam, że przyjdzie aż tylu ludzi o dobrych sercach. W sumie udało nam się zebrać ponad trzy tysiące złotych! To naprawdę wspaniała suma. Cieszy mnie również fakt, że sama impreza udała się świetnie. Genialne zespoły, rewelacyjna atmosfera i szaleństwo publiczności. Czuję wielką satysfakcję i ogromną wdzięczność dla tych, którzy przyszli bawić się z nami i pomóc Darkowi – podsumowuje Adrianna Ciupka, organizatorka i założycielka klubu UNESCO FOR FRIENDS w Jeleniej Górze.

Na Wielkiej Rockowej Gali Charytatywnej nie zabrakło również występów kabaretowych oraz konkursów dla uczestników imprezy, którzy mogli wygrać drobne nagrody. Rockowe rytmy w jeleniogórskim Orient Expressie rozbrzmiewały do wczesnych godzin porannych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
1022
Tak
10%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
25%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Akcja "Gruchot"
 
Turystyka
Dramat w górach
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group