Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5652
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ostre strzały z łuku

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 5 czerwca 2006, 0:00
Autor: Komar
Fot. Komar
Zawodnicy należący do jednego z najlepszych w kraju klubu Strzelec Legnica pojawili się w stolicy Karkonoszy przy okazji Dolnośląskich Zawodów Łuczniczych. Imprezę zorganizowano w minioną sobotę na bokach stadionu przy ulicy Złotniczej.

Przyjechało kilkudziesięciu zawodników z łuczniczych klubów Dolnego Śląska. Amatorom strzelania do tarczy sprzyjała pogoda, akurat w sobotę na kilkanaście godzin rozstąpiły się chmury, a słońce mocno przypiekało.

Niestety, nie pomogło to zawodnikom MKS Bobry, którego sekcja łucznicza była organizatorem zawodów. Najlepsi jeleniogórzanie zajęli dopiero trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Zdobyli je Krzysztof Bukofaj, Adrianna Cylińska i Marcin Uram. Zaraz po wakacjach, we wrześniu w Jeleniej Górze odbędą się Mistrzostwa Dolnego Śląska dzieci i młodzieży. Oby do tego czasu jeleniogórzanie poprawili swoje wyniki.

Startowali też dorośli łucznicy, których kilkoro trenuje w Jeleniej Górze. Nie wszyscy strzelali z łuków sportowych. Jednak dla każdego, który w sobotę przyniósł łuk, na strzelnicy znalazło się miejsce.

Szkoda tylko, że ta dyscyplina ma u nas niewielu kibiców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group