Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 3900
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ostra jazda z dresiarzami

Piątek, 11 grudnia 2009, 11:13
Aktualizacja: Sobota, 12 grudnia 2009, 11:19
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ostra jazda z dresiarzami
Fot. .....
Dwóch odzianych w dresy mężczyzn zaatakowało wczoraj kierowcę autobusu MZK, który wyprosił ich z autobusu. – To ciemna strona pracy kierowców miejskiego przewoźnika, której pasażerowie nie zauważają – pisze nasz Czytelnik.

Autor listu był wczoraj świadkiem incydentu, do którego doszło na przystanku przy ulicy Rataja w Cieplicach. Do siódemki wsiadło dwóch mężczyzn w dresach. Byli zdziwieni, że kierowca zażądał od nich biletu i powiedział, że mogą zapłacić za przejazd w kabinie.

– Gdy wysiadali, jeden z nich opluł i zwyzywał kierowcę. Ale odwagi starczyło im na krótko, bo prowadzący złapał jakąś rurę i ruszył z bojowym okrzykiem na nich . Rzucili się do ucieczki – czytamy w e-mailu od pasażera.

Kierowca pogonił niedoszłych pasażerów i wrócił do autobusu. Ale dresiarze nie ustąpili. Wyrwali śmietnik z przystanku i zaczęli nim walić po szybach autobusu. – Jeden z nich kopał pojazd – pisze Internauta. Kierowca odjechał w dalszą trasę zostawiając rozjuszonych osobników na zdewastowanym przystanku.

– Sam incydent może i nie jest wart pióra dziennikarza, ale jak czytam złośliwe opinie o kierowcach i MZK to może pokazania ciemnej strony ich pracy uświadomi wielu malkontentom i wiecznie niezadowolonym, w jakim stresie ci ludzie pracują – pisze nie bez racji autor listu. – Kierowca jest w takich sytuacjach właściwie sam, bo nikt z pasażerów mu nie pomoże – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group