Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Ostatnie pożegnanie „Miśka”

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Wczoraj (2.04) na cmentarzu w Jeżowie Sudeckim odbył się pogrzeb Michała „Miśka” Boguckiego.

Kościół pw. św. Michała Archanioła, w którym odprawiana były msza św. żałobna nie był w stanie pomieścić wszystkich żegnających 18 – latka. Jego walka z chorobą nowotworową przez wiele miesięcy poruszała serca jeleniogórzan i mieszkańców regionu.

Aby zebrać środki na jego leczenie organizowane były w wielu miejscach koncerty, licytacje oraz inne imprezy. Szczególnie w pomoc zaangażowało się I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, którego był absolwentem.

Gdy wydawało się, że leczenie „Miśka” skończy się sukcesem, los napisał inny scenariusz. Michałowi udało się szczęśliwie przejść radio- i chemioterapię, wreszcie w klinice w Dreźnie przeszczepiono mu szpik od anonimowego dawcy. Niestety mimo powodzenia operacji, przeszczep nie zdążył zadziałać i Michał Bogucki 25 marca zmarł.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka