Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2738
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Liberec: Ostatni sprawdzian młodziczek na plus

Piątek, 24 maja 2013, 13:48
Aktualizacja: 13:49
Autor: red.
Liberec: Ostatni sprawdzian młodziczek na plus
Fot. archiwum
Ostatni kontrolny mecz przed zaplanowanymi na 29 maja – 2 czerwca Finałami Mistrzostw Polski, które odbędą się w Sierakowicach rozegrały podopieczne Marcina Markowicza. Mecz został rozegrany z zaprzyjaźnioną drużyną TJ Lokomotiva Liberec w hali rywala.

Nasz zespół mimo, że grał młodszym zespołem od rywalek, a także ustępował warunkami fizycznymi rozegrał niezłe spotkanie wygrywając różnicą 9 oczek 63:54. Przez całe spotkanie jeleniogórzanki kontrolowały przebieg nie pozwalając się dogonić rywalkom. W momentach ewentualnego zagrożenia Karkonoszki wrzucały przysłowiowy "drugi bieg" i porządkowały grę. Był to typowy mecz walki z dużą ilością fauli, ale bez brutalności co cieszy, że dziewczęta podjęły walkę. Wszystkie koszykarki, które pojechały na mecz dostały odpowiednie minuty na parkiecie, co na pewno w przyszłości da efekt.

Marcina Markowicz o meczu: - Jestem bardzo zadowolony z tego sparingu. Z takimi zespołami warto grać, gdyż można się wiele nauczyć. Dzisiaj prowadziliśmy w końcówce rozsądną grę, długie akcje przy korzystnym wyniku, kiedy trzeba przyspieszyliśmy. Musieliśmy dać sobie radę z zagęszczoną obroną, a nawet obroną strefową. Wyszło bardzo fajnie, co nie znaczy, że nie było błędów. W finale damy z siebie więcej niż wszystko, a jak będzie - zobaczymy.

(www.mkskarkonosze.com.pl)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group