Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6035
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ostatni dzwonek w Ekonomie

Sobota, 26 czerwca 2021, 9:35
Aktualizacja: 9:35
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ostatni dzwonek w Ekonomie
Fot. Przemek Kaczałko
W ostatnim dniu roku szkolnego 2020/2021 odwiedziliśmy również Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze. Ze względu na warunki atmosferyczne (deszcz) oraz trwające obostrzenia dot. zgromadzeń - uczniów podzielono na grupy, a uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej.
To był trudny rok. Ostatni miesiąc, kiedy mogliśmy się już spotkać z uczniami - to był czas integracji, ale też zweryfikowania, czego faktycznie się nauczyli. Mieliśmy też egzaminy zawodowe i uczniowie byli zadowoleni - powiedziała Joanna Marczewska, dyrektorka ZSE-T.

W trakcie uroczystości uczniom i uczennicom wręczano nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem. Była też część artystyczna z muzyką i tańcem. W piątek w Ekonomie rok szkolny zakończyło ok. 400 osób, z czego 60 otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Mimo trudności, był to też rok z sukcesami.

Ola Mazur na etapie ogólnopolskim Olimpiady Wiedzy o Turystyce zajęła 2. miejsce. Jest świetna, zna języki obce i to kolejna olimpijka w naszej szkole - dodała J. Marczewska, która życzy uczniom i pracownikom odpoczynku.
To był trudny rok dla uczniów i nauczycieli. Zdalne nauczanie ma swoje słabości i to nie powinno mieć już miejsca. Zdałem do klasy maturalnej, więc trzeba złapać oddech i wziąć się za naukę - wyznał Daniel Sasiela, przewodniczący samorządu uczniowskiego w Ekonomie. - Przez naukę zdalną to był ciężki rok, ale nauczyciele bardzo starali się ułatwić nam naukę - dodała Jagoda Sumera, która podczas wakacji planuje odpoczynek oraz kurs na prawo jazdy.

Twoja reakcja na artykuł?

10
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
15%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group