Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 4214
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ostatni dzwonek na skorzystanie z bezpłatnego kursu

Poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 7:49
Aktualizacja: 7:51
Autor: Org
Kończy się nabór na bezpłatny kurs „operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butki gazowych” organizowany przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Kowarach. Kurs rozpoczyna się spotkaniem z doradcą zawodowym od 08–16.05.2014r. Szkolenie będzie trwało ok. 67 godzin. W tym będą wykłady z teorii zawodowej oraz praktyka. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do soboty, po 6–8 godzin dziennie.

Szkoleniu towarzyszyć będą warsztaty z doradcą zawodowym, podczas których uczestnicy pracować będą nad budowaniem osobistych ścieżek rozwoju zawodowego, a także uzyskają wsparcie indywidualne i grupowe.

Kursy skierowane są do osób w wieku 18-25 lat, które nie uczą się i nie pracują. Beneficjentami mogą być osoby bez wykształcenia, absolwenci szkół zawodowych i średnich.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione: materiały dydaktyczne, bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania całego kursu w Ośrodku Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu, jeden ciepły posiłek i zwrot kosztów dojazdu.

Kursy zorganizowano w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W przypadku pytań można dzwonić pod nr tel. 506 583 328 (w godz. 7.45 – 15.45), pisać na e-mail: osz.kowary@ohp.pl lub zgłaszać się osobiście do Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Kowarach przy ul. Szkolnej 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group