Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Ośmiu kierowców straciło prawa jazdy

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wczoraj (31.07) zatrzymali 8 kierujących w wieku od 29 do 59 lat, którzy stracili prawo jazdy na trzy miesiące za jazdę z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

31 lipca br. policjanci pełniąc służbę w Jeleniej Górze na Al. Jana Pawła II, zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego kierującego oplem astrą. Kierowca w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 70 km na godzinę. Kolejnych siedmiu kierujących funkcjonariusze zatrzymali także w Jeleniej Górze na ul. Konstytucji 3 Maja i Al. Jana Pawła II. Zatrzymani kierowcy na ograniczeniu prędkości do 50 km na godzinę mieli na licznikach od 105 do 120 km na godzinę – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z jeleniogórskiej policji.

Kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące, zostali ukarani mandatami w wysokości po 400 zł i otrzymali po 10 punktów karnych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka