Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Ośmiu kierowców straciło prawa jazdy

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wczoraj (31.07) zatrzymali 8 kierujących w wieku od 29 do 59 lat, którzy stracili prawo jazdy na trzy miesiące za jazdę z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

reklamy

31 lipca br. policjanci pełniąc służbę w Jeleniej Górze na Al. Jana Pawła II, zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego kierującego oplem astrą. Kierowca w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 70 km na godzinę. Kolejnych siedmiu kierujących funkcjonariusze zatrzymali także w Jeleniej Górze na ul. Konstytucji 3 Maja i Al. Jana Pawła II. Zatrzymani kierowcy na ograniczeniu prędkości do 50 km na godzinę mieli na licznikach od 105 do 120 km na godzinę – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z jeleniogórskiej policji.

Kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące, zostali ukarani mandatami w wysokości po 400 zł i otrzymali po 10 punktów karnych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka