Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Orzeł wzleciał najwyżej na Dolnym Śląsku

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Orzeł Ząbkowice pokonał dzisiaj w Oleśnicy, dopiero po serii rzutów karnych, gospodarzy – Pogoń, bo w normalnych czasie i po dogrywce było 2:2. Tym samym ząbkowiczanie zdobyli Puchar Polski regionu dolnośląskiego.

Jednak był to mecz prestiżowy, choć bardzo zacięty, bo i tak obie drużyny wystąpią w centralnych rozgrywkach PP.

Nasza drużyna, czyli Karkonosze Jelenia Góra zakończyła rozgrywki o PP po przegranym meczu w Mirsku z BKS Bolesławiec 0:3, która potem uległa w dolnośląskim półfinale Pogoni Oleśnica.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka