Zalogowanych: 23

Węgliniec: Orlik Węgliniec bierze rewanż

Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 21:03
Aktualizacja: 1:17
Trampkarze Orlika Węgliniec przegrali ze swoimi rówieśnikami z KKS–u Jelenia Gór 2:3. Młodzicy nie dali już jednak szans jeleniogórzanom wygrywając pewnie 2:0.

Przez około 40 minut dominowali na boisku lecz nie potrafili wykorzystać sytuacji bramkowych. W 45 min. po kontrze i błędzie obrony KKS-u zdobyli prowadzenie. Chcąc odrobić straty KKS odkrył się, co wykorzystali zawodnicy
Orlika i w 55 min. podwyższyli wynik na 2:0. Podłamani goście mogli w ostatnich 4 minutach stracić jeszcze dwie bramki, ale świetnie bronił bramkarz naszej ekipy Michał Rebkowiec.

Orlik Węgliniec – KKS Jelenia Góra 2:0

KKS: Rebkowiec, Szpak, Matuszewski, Stolarski, Szaciłło-Kulikowski, Golonka, Piątkiewicz, Giziński, Zatorski, Krempa, Statkowski oraz Aleksiejew, Kwiatkowski, Rak, Wierzbicki