Piątek, 26 czerwca
30°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Orlik dla Mysłakowic

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gabi 1 min czytania

Wójt Gminy Mysłakowice Zdzisław Pietrowski wraz z zaproszonym gośćmi otworzył nowo powstały kompleks sportowy. Na uroczystość przybyli : przewodniczący Sejmiku Dolnośląskiego Jerzy Pokój, poseł Marcin Zawiła, starosta powiatu jeleniogórskiego Jacek Włodyga, burmistrz Piechowic Zofia Grabias–Baranowska, przedstawiciele

reklamy
Przetarg na budowę Orlika został zakończony w kwietniu 2010 roku. Wygrała go firma z Pszenna. Wczoraj w dzień odebrano budowę, a oświetlenie wieczorem, dzięki temu, że wszystko zostało zbudowane porządnie można było dzisiaj uroczyście otworzyć kompleks. Na jego terenie znajduje się boisko do piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, badmintona, kort do gry w tenisa oraz bieżnia. Zdzisław Pietrowski poinformował, że złożono już wniosek o wybudowanie podobnego Orlika w okolicy szkoły w Łomnicy. Przedstawiciel firmy budowlanej stwierdził, że ten obiekt jest ich najładniejszym Orlikiem,które wybudowali. Po przemówieniach zaproszonych gości nastąpiło poświęcenie obiektu i przecięcie wstęgi przez Marcina Zawiłę, Jerzego Pokoja, Jacka Włodygę, Zdzisława Pietrowskiego i dwóch młodych piłkarek. Goście skorzystali z możliwości przetestowania boiska do piłki nożnej. Każdy z nich oddał po jednym strzale na bramkę, niektórym udało się strzelić gola, a innym nie. Mysłakowicki Orlik ma widok na Śnieżkę, podobnie jak tego typu obiekt w Ściegnach, kolejnym będzie kompleks w Jeżowie Sudeckim, który niebawem ma powstać.

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Pokojowa na sezon Jelenia Góra Poszukujemy pokojowej do Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze. 📅 Praca do 30 września 📄 Umowa zlecenie 🕒 Elastyczny grafik Zainteresowane osoby p… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka