Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Orkiestra Serc z terminalami i akcją poboru krwi

Audio

Czytaj na głos

Autor: Org 1 min czytania

Jutro (11.01) 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki współpracy WOŚP, MasterCard oraz Verifone, podczas 23. Finału kilkuset wolontariuszy zostanie wyposażonych w przenośne, zbliżeniowe terminale płatnicze. Dzięki temu po raz pierwszy w historii WOŚP wolontariusze będą mogli przyjmować datki w postaci p

reklamy
reklamy

W Jeleniej Górze z terminalami płatniczymi kwestować będzie dziesięciu wolontariuszy, oznaczonych specjalnymi – odblaskowymi kamizelkami. Oczywiście ich znakami rozpoznawalnymi będzie puszka i identyfikator.

W Jeleniej Górze podczas WOŚP będzie też można w godzinach od 12.00 do 16.00 oddać krew. - Serdecznie do tego zachęcamy. Na Placu Ratuszowym będzie specjalny autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu - zachęca pomysłodawca i organizator jeleniogórskich akcji krwiodawstwa „Nie bądź żyła! Oddaj krew” Jakub Thauer.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka