Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9502
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Organizują wyjazd na mecz do Świdnicy

Środa, 6 maja 2015, 9:18
Aktualizacja: 9:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Organizują wyjazd na mecz do Świdnicy
Fot. archiwum
Dzisiaj (6.05) piłkarze Karkonoszy rozegrają wyjazdowe, zaległe spotkanie z Foto–Higieną Gać, a trzy dni później zmierzą się w meczu z podtekstami z Polonią–Stalą Świdnica. Jeleniogórzanie po zwycięstwie w Sławie oraz remisie z liderem, z optymizmem i wiarą we własne umiejętności mogą podchodzić do kolejnych spotkań.

Pierwotnie mecz 21. kolejki III-ligi miał być rozegrany pod koniec marca br., ale z uwagi na udział zawodników z Gaci w Pucharze Regionów, spotkanie zostało przełożone. W Jeleniej Górze zwyciężyli biało-niebiescy 3:0 i jeśli uda się powtórzyć wyższość na wyjeździe to podopieczni Artura Milewskiego przeskoczą Foto-Higienę w tabeli. Mecz zaplanowano na dzisiaj (6.05) o godz. 17:00.

Trzy dni później (9.05) jeleniogórzan czeka trudny wyjazd na mecz podwyższonego ryzyka z Polonią-Stalą Świdnica. Zwaśnione grupy fanatyków obu zespołów już podczas jesiennego spotkania tych ekip pokazały, że jest to dla nich priorytetowy pojedynek. W związku z tym organizowany jest wyjazd kibiców do Świdnicy. Zbiórka na stadionie przy ul. Złotniczej 12, wyjazd planowany jest na godz. 13:30 (koszt biletu 5 zł). Mecz w Świdnicy rozpocznie się o godz. 17:00. W pierwszej rundzie zwyciężyli świdniczanie 4:0, ale wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na murawie stadionu przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
527
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group