Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 6285
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Organizacje pozarządowe nie są bezkarne

Piątek, 30 sierpnia 2013, 7:17
Aktualizacja: 7:18
Autor: Angela
W jaki sposób organizacje pozarządowe odpowiadają przed „organami ścigania”? Co grozi członkom zarządu? – na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi pojawią się na spotkaniu Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze. Odbędzie się ono we wtorek w godz. 9.00–15.30 przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze.

W spotkaniu „Odpowiedzialność karna w organizacji pozarządowej” mogą wziąć udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, które nie prowadzą działalności gospodarczej z podregionu jeleniogórskiego (powiaty: jeleniogórski, bolesławiecki, lwówecki, lubański, kamiennogórski, zgorzelecki oraz miasta Jelenia Góra).

Mowa będzie o podstawowych zagadnieniach z zakresu prawa karnego, źródłach odpowiedzialności karnej, przebiegu procesu karnego czy przebiegu sprawy o przestępstwo skarbowe na przykładzie historii jednej z organizacji wrocławskich.

Zajęcia poprowadzi Anna Drozd - aplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu oraz doktorantka Katedry Postępowania Karnego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Zgłoszenia przyjmowane są do 2. września br. do godz. 9.00. Aby zgłosić się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line znajdujący się na stronie : https://docs.google.com/forms/d/12KUpHVgBanvmPOqsdza63x2hJIYk_4Lv_jPtmAELzxs/viewform?edit_requested=true oraz przesłać go (na końcu formularza znajduje się przycisk „Wyślij formularz”).

Spotkanie odbędzie się w biurze RCWIP przy ul. Bankowej 36, p. III w Jeleniej Górze. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje są udzielane w pod nr tel. 75 642 20 00.

Doradztwo jest organizowane w ramach projektu „Jeleniogórskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
184
Jest nowy
9%
1-5 lat
12%
5-10 lat
17%
10-20 lat
45%
pow. 20 lat
17%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Wypadek w Podgórzynie
 
Aktualności
Gruzu coraz więcej
 
Aktualności
O niepełnosprawnych
 
Aktualności
Lodowisko na Mikołaja
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group