Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7767
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Organizacje młodzieżowe powalczą w turnieju "Wszyscy Razem!"

Środa, 19 czerwca 2013, 14:10
Aktualizacja: 14:11
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Organizacje młodzieżowe powalczą w turnieju "Wszyscy Razem!"
Fot. archiwum
W nadchodzącą niedzielę, 23 czerwca młodzieżowe organizacje z Jeleniej Góry będą rywalizować w turnieju piłkarskim „Wszyscy Razem!”. Projekt ma na celu integrację środowisk młodzieżowych oraz promocję i upowszechnianie wolontariatu.

To już druga edycja turnieju "Wszyscy Razem!". Przed rokiem imprezę wygrała ekipa organizatora – ALL-TERNATYWA – Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży. Drugie miejsce zajęła młodzieżówka Platformy Obywatelskiej, a trzecie Ruch Młodych Palikota. W tym roku w zawodach weźmie udział 8 zespołów, które zostaną podzielone na 2 grupy. Po dwie najlepsze ekipy awansują do półfinałów, których zwycięzcy zmierzą się w wielkim finale, a przegrani powalczą o 3. miejsce. Start imprezy o godz. 10:00, areną zmagań będzie orlik przy Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Piotra Skargi w Jeleniej Górze.

Po zakończeniu zmagań piłkarskich uczestnicy wezmą udział w Forum Organizacji Młodzieżowych, jakie odbędzie się w Orient Expressie, gdzie zastanowią się nad możliwością podejmowania wspólnych inicjatyw oraz wymienią się doświadczeniami przy już realizowanych akcjach.

Projekt „Wszyscy Razem! – turniej piłkarski jeleniogórskich organizacji młodzieżowych” został dofinansowany ze środków Miasta Jelenia Góra.

Uczestnicy:
ALL-TERNATYWA
Platforma Obywatelska
Ruch Młodych Palikota
Forum Młodych PiS
UNESCO Friends for Change
Federacja Młodych Socjaldemokratów
Forum Młodych Ludowców
Drużyna Jeleniogórskich Mediów

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group