Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 4951
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Organizacja pozarządowa z Sobieszowa i jeleniogórski samorząd nominowani do nagrody

Sobota, 2 lutego 2013, 10:35
Aktualizacja: 10:36
Autor: UM
W programie „Masz Głos Masz Wybór” – prowadzonym przez Fundację im. Batorego – jednym z 18 nominantów do nagrody jest Zespół Aktywności Społecznej z Sobieszowa i samorząd Jeleniej Góry.

Program ten, prowadzony w całej Polsce od kilku lat, wybiera przykłady najlepszej współpracy samorządów i organizacji pozarządowych. Zgodnie z intencją Fundacji celem jest wyróżnianie samorządów i organizacji za jakość kontaktów i transparentność wzajemnych relacji.

– Mam ogromną satysfakcję z tej nominacji – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Jeleniej Góry – bowiem jest ona m.in. dowodem na to, że do współpracy z organizacjami pozarządowymi (a jest ich w Jeleniej Górze czterdzieści) przywiązujemy dużą wagę, a działacze tych organizacji wysoko to oceniają. W przypadku organizacji kierowanej przez Halinę Wojtowisz – Moszyńską takie współdziałanie trwa od początku tej kadencji w różnych aspektach, co pomaga nam nie tylko w bieżących kontaktach, ale też w procesie wzbogacania infrastruktury Sobieszowa i dyskusji nad możliwie dobrą przyszłością tej części Jeleniej Góry podkreśla prezydent Zawiła.

- Przypominam, że przekształcenie pałacu, będącego do niedawna siedzibą Zespołu Szkół w Centrum Edukacyjne Karkonoskiego Parku Narodowego wzbogaci ofertę turystyczną i sprawi, że goście, którzy dawniej ograniczali swoje zainteresowanie do wizyty na Chojniku, będą tu przebywać dłużej - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group