Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2580
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Opowieści wigilijne z aktorami Norwida

Poniedziałek, 11 grudnia 2017, 11:33
Aktualizacja: 12:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Opowieści wigilijne z aktorami Norwida
Fot. Przemek Kaczałko
Ze względu na oczekiwany remont Teatru Norwida, w tym roku jeleniogórzanie nie zobaczą spektaklu "Scrooge. Opowieść wigilijna", ale aktorzy skorzystali z zaproszenia Klubu Kulturalnego, gdzie wczoraj (10.12) odczytali opowieść towarzyszącą wielu świątecznym przygotowaniom.

Spotkanie z cyklu „słuchowiska literackie” odbyło się z udziałem Marty Kędziory, Anny Ludwickiej-Manii, Jacka Grondowego oraz Roberta Manii. - To taka odpowiedź na zapotrzebowanie społeczne. Spotykamy się, aby przypomnieć sobie ducha świąt Bożego Narodzenia i z podziałem na role odczytamy Opowieści wigilijne – powiedział Jacek Grondowy, który zapewnia, że po remoncie Teatru, Scrooge wróci na deski. - Kierujemy się zwłaszcza do najmłodszych, żeby natchnąć ich duchem Bożego Narodzenia – powiedział Robert Mania. - Rodziców również, bo jako dorośli uwielbiamy te święta – dodała Anna Ludwicka-Mania.

- Właściciele Klubu Kulturalnego są otwarci na współpracę i chcą, nawiązując do swojej nazwy, aby to było miejsce wpływające na kulturę Jeleniej Góry, podobnie jak Piwnica pod Baranami w Krakowie – dodał Robert Mania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1167
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group