Reklama
Środa, 10 czerwca
16°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Wiadomości z miasta Rajd AMG Rally Karkonosze już w ten weekend. Będą utrudnienia w ruchu. Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Opłatek w WTZ

Audio

Czytaj na głos

W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kowarach odbyło się kilka dni temu spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Autor: WAC 1 min czytania

W uroczystości wzięli udział pracownicy i uczestnicy WTZ oraz zaproszeni goście, w tym duchowni oraz przedstawiciele różnych instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Nie zabrakło też wicestarosty jeleniogórskiego Jarosława Kotlińskiego.

Po występie uczestników Warsztatu i wspólnym kolędowaniu przełamano się opłatkiem. Wszyscy obecni zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez personel i uczestników. Kierownik WTZ Witold Musiałowski oraz zaproszeni goście wygłosili krótkie mowy okolicznościowe oraz złożyli świąteczne życzenia.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Koordynatora projektów Dam pracę Jelenia Góra Cena Elektryk / Elektromechanik Elektryk / Elektromechanik Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka