Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9787
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Opłacało się często jeździć taksówkami

Piątek, 3 lutego 2012, 8:13
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 4:47
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Opłacało się często jeździć taksówkami
Fot. Petr
Telewizor LCD, sprzęty muzyczne, kuchenki mikrofalowe, kombiwary, telefon komórkowy, odkurzacze i tostery. Takie nagrody otrzymali wczoraj stali klienci Radio Taxi Mercedes w Jeleniej Górze, którzy w 2011 roku korzystali najczęściej z usług korporacji.

Od początku swojego istnienia Radio Taxi Mercedes w Jeleniej Górze wręcza swoim klientom kupony za kursy, które należy zbierać aby wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pośród osób, które posiadają największą ilość kuponów firma co jakiś czas rozlosowuje sprzęty RTV, AGD, a także różne drobne gadżety.

Za „aktywność” w korzystaniu z taksówek „Mercedesa” telewizor LCD otrzymał Robert Dobosz (nazbierał ponad 700 kuponów). Inni stali klienci otrzymali wieże, kuchenki mikrofalowe, kombiwary, telefon komórkowy, odkurzacze i tostery, które wręczył im Mirosław Kucza, prezes korporacji.

– To naprawdę miłe, że „Mercedes” potrafi docenić swoich klientów i o nich walczyć. Kupon za kurs, a za zebrane kupony nagroda, i to wcale niebagatelna. Osobiście uważam, że dzisiaj firmy powinny zachęcać w ten czy inny sposób do korzystania ze swoich usług. Telewizor LCD to bez wątpienia sposób niezły – powiedział nam z uśmiechem Robert Dobosz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group