Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7396
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Opel widmo na osiedlu

Poniedziałek, 5 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Stojący na środku jezdni otwarty samochód wzbudził uwagę strażników miejskich, którzy patrolowali Zabobrze.

Strażnicy zepchnęli auto marki Opel na miejsce parkingowe. Ustalono następnie nazwisko i adres właściciela pojazdu (opel miał jeleniogórskie numery rejestracyjne). – Posiadaczką pojazdu okazała się Astriola A. z Jeleniej Góry – poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy SM.

Zapytana przez funkcjonariuszy SM jeleniogórzanka, czy wie, co się dzieje z jej autem, odpowiedziała, iż sprzedała opla trzy lata temu. Co ciekawe, ówczesny nabywca – według jej wiedzy – także odstąpił samochód innej osobie.
Niestety, żaden z nich nie przerejestrował pojazdu na swoje nazwisko.

Astriola A. przyznała, że na jej adres wciąż przychodzą mandaty za przekroczenie prędkości zarejestrowane przez fotoradary. Niestety, nic zrobić nie mogła, ponieważ formalnie auto nie należy do niej, a za zaniedbania nowych właścicieli nie może odpowiadać.

Namierzeniem właściwego posiadacza opla zajęła się policja. Za brak ważnych dokumentów rejestracyjnych i łamanie przepisów ruchu drogowego grozi mu kara grzywny. Przy okazji zabezpieczono opla, do którego nikt nie chce się przyznać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group