Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3142
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Omal nie doprowadził do tragedii

Poniedziałek, 5 grudnia 2016, 12:43
Aktualizacja: 12:45
Autor: 112
Jelenia Góra: Omal nie doprowadził do tragedii
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19–letniego jeleniogórzanina podejrzanego o spowodowanie pożaru.

Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 października w Jeleniej Górze. Podejrzany wcześniej pił alkohol z kolegą , a następnie wpadł na pomysł , aby w miejscu, w którym przebywali, przenieść meble przeznaczone do utylizacji, stojące przed budynkiem jednej z jeleniogórskich firm komputerowych.

- W związku z tym , że nie udało im się zrealizować swoich planów, więc jeleniogórzanin podpalił śmietnik, od którego zajęły się meble , a następnie ogień przeniósł się na magazyn , w wyniku czego spaliła się elewacja budynku, częściowo dach magazynu wraz ze sprzętem komputerowym, przeznaczonym do sprzedaży. Właściciel poniesione straty oszacował na 50 tysięcy złotych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Ponadto okazało się, że mężczyzna swoim zachowaniem sprowadził realne zagrożenie dla życia i zdrowia dwóch osób, które w chwili zdarzenia przebywały w swoim mieszkaniu nad magazynem firmy – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group