Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 10048
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Olimpiada Malucha" pod patronatem MOS

Wtorek, 14 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 13:22
Autor: DZ, PK - Jelonka.com
Jelenia Góra: "Olimpiada Malucha" pod patronatem MOS
Fot. DZ - Jelonka.com
W sobotę Hala Miejska przy ulicy Złotniczej została "opanowana" przez najmłodszych mieszkańców Jeleniej Góry. Stało się tak za sprawą I edycji "Olimpiady malucha", której uczestnikami, były dzieci z poszczególnych przedszkoli w Jeleniej Górze.

Nasi "mali bohaterowie"; walczyli dzielnie w szeregu konkurencji. Emocje i krzyki zawodników nie ustawały nawet na chwile. Do zabawy znakomicie włączała się licznie zgromadzona publiczność, której większość stanowili rodzice młodych sportowców. W przerwach między konkurencjami zgromadzeni goście mogli obejrzeć przygotowane specjalnie na tę okazję pokazy artystyczne w wykonaniu swoich pociech. Były to przede wszystkim występy taneczno - wokalne. Wszystkie pokazy były bardzo ambitnie i dobrze przygotowane za co należą się brawa nie tylko dla ich wykonawców, ale także dla samych pomysłodawców, czyli szanownych Pań przedszkolanek. Do końca imprezy panowała gorąca i przyjemna atmosfera, a duch sportowej walki unosił się jeszcze długo po zakończeniu imprezy.

Wyniki nie były najważniejsze tego dnia jednak z kronikarskiego obowiązku prezentujemy końcową klasyfikację sobotnich igrzysk:
I miejsce Przedszkole nr 2 - 41 pkt
II miejsce Przedszkole nr 23 - 40 pkt
III miejsce Przedszkole nr 4 - 39 pkt
IVmiejsce Przedszkole nr 27 -37pkt
V miejsce Przedszkole nr 13-32pkt
VI miejsce Przedszkole nr 1 -29pkt
VII miejsce Przedszkole nr 10-20pkt
VIII miejsce Przedszkole nr 14-16pkt

Puchar Przechodni Prezydenta Jeleniej Góry otrzymało Przedszkole nr 2. Pozostałe ekipy otrzymały okolicznościowe statuetki i medale oraz wiele "słodkich" drobiazgów, które ufundowało wiele lokalnych firm w tym nasza redakcja. Parę słów warto poświęcić stronie organizacyjnej tej imprezy. Naprawdę duże brawa należą się Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu, który był organizatorem "Olimpiady Malucha". Wszystko było dopięte na ostatni guzik o czym najlepiej świadczyły uśmiechnięte buźki dzieci i zadowolone miny rodziców.
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze składa serdeczne podziękowania dla:
Zarządu Spółdzielni -"Zorka", Fabryki Okien i Drzwi "ARROW", Beaty i Dariusza Kropielnickich, Mariana i Wojciecha Wojciechowiczów - "CITY MEDIA", Wojciecha Chadżego - "KRY-CHA" bis, Małgorzaty i Waldemara Jędrasiak - Hotel "Baron", Michała Klementowskiego i Rafała Sadeckiego - FITNESS CENTRUM, Hurtowni Spożywczej "MAX", Janiny i Zbigniewa Wypchło - Hotel "Karkonosze", Ryszarda Tęczy i Piotra Łysko - firma "SPECTRUM", Jacka Sosnowskiego - Firma "CHAMPION", Piekarnia M. Szymański, redakcji portalu Jelonka.com

<b>Zostaliśmy zasypani mailami od rodziców, którzy prosili nas o obszerny fotoreportaż z sobotniej imprezy. Argumentacja tej prośby była z reguły taka sama – chęć zobaczenia swoich pociech na olimpijskim szlaku :-). Umieściliśmy 23 zdjęcia w tym artykule, jednak zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was odczuwa niedosyt szczególnie ze względu na wielkość prezentowanych zdjęć. Znaleźliśmy sposób jak rozwiązać ten problem … Mianowicie, każdy rodzic, opiekun przedszkolny tudzież inny uczestnik sobotniej zabawy może pofatygować się do naszej redakcji, która znajduje się przy ulicy Kopernika 1 i tutaj otrzyma gratis płytę cd z 87 zdjęciami w dużej rozdzielczości! Zawartość tej płyty będziecie mogli bez problemu przeglądać na swoich komputerach i odtwarzaczach dvd przystosowanych do przeglądania plików jpg. A kto nie ma komputera będzie mógł udać się z płytą do zakładu fotograficznego i zamówić odbitki do rodzinnego albumu.
Zapraszamy!</b>

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
111
Nigdy
24%
Rzadko
47%
Czasami
17%
Często
12%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group