Zalogowanych: 2

Opole: Olimpia rozbita w pył

Poniedziałek, 8 lutego 2016, 12:07
Aktualizacja: 12:08
Sztab trenerski Olimpii Kowary miał ambitne plany dobierając wymagających sparingpartnerów, ale jak na razie rzeczywistość okazuje się niezwykle brutalna dla lidera piłkarskiej IV ligi – Olimpii Kowary. Po ubiegłotygodniowej klęsce 0:5 ze Ślęzą Wrocław, w ostatni weekend podopieczni trenera Tiereszczenki zostali znokautowani przez lidera opolskiej III ligi Odrę Opole, przegrywając aż 0:8!

Już od pierwszego gwizdka arbitra gospodarze zabrali się do roboty prowadząc do przerwy 4:0. Do kowarskiej bramki trafiali: Mateusz Peroński, Waldemar Gancarczyk z rzutu karnego, Marcin Niemczyk i Łukasz Staroń. Po zmianie stron dwa gole dorzucił Przemysław Bella, po trafieniu zaliczyli ponadto Damian Ałdaś, a także Dawid Wolny.

Odra Opole - Olimpia Kowary 8:0 (4:0)

Odra: I połowa: Kleemann, Trznadel, Wepa, Peroński, Sowiński, Grochowski, Niemczyk, M. Gancarczyk, W. Gancarczyk, K.Gancarczyk, Staroń. II połowa: Weinzettel, Kolanko, Bodzioch, Kowalski, Brusiło, J. Gancarczyk, Ałdaś, Sypek, Bella, Włodarczyk, Wolny.

Olimpia: Bursacki, D. Malarowski, Bębenek, Smoczyk, Kraiński, Han, Stocki, Zieliński, Gałach, Szaraniec, M. Malarowski oraz Kloczkowski, zawodnik testowany