Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8255
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Okradli kolegę z wypłaty

Wtorek, 30 sierpnia 2011, 7:35
Aktualizacja: 7:36
Autor: KMP
Po libacji przy ognisku okradli swojego znajomego, który zaprosił ich na imprezę. Zabrali 10 tysięcy złotych , które pokrzywdzony otrzymał jako zapłatę za pracę na budowie.

Poszkodowany 25 sierpnia otrzymał zaległą wypłatę za wykonane prace budowlane. Postanowił to uczcić. Kupił alkohol i zorganizował ognisko, na które zaprosił swoich różnych znajomych. Gdy wszyscy zasnęli, sprawcy – mężczyźni w wieku 28 lat – wiedząc, że mężczyzna powinien mieć pieniądze przeszukali mu kieszenie. Ich łupem padło ponad 10 tysięcy złotych.

W drodze do domu nietrzeźwych sprawców legitymowali policjanci, którzy jeszcze nie wiedzieli o zaistniałym przestępstwie. Byli zdziwieni taką ilością gotówki, którą mieli oni przy sobie . Mężczyźni oświadczyli, że pieniądze zarobili zbierając jagody. O kradzieży pokrzywdzony powiadomił policję następnego dnia – poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci zaraz po przyjęciu zgłoszenia zatrzymali sprawców i odzyskali większość skradzionych pieniędzy. Za brakującą część gotówki sprawcy kupili motor crossowy i trochę alkoholu. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group