Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7084
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Okradli klub nocny grożąc jego spaleniem

Środa, 14 kwietnia 2010, 14:14
Aktualizacja: 15:11
Autor: TEJO
Zagrozili polaniem pewnego lokalu benzyną i podpaleniem go oraz poturbowali barmana rabując kilkaset złotych. Groźnych przestępców po kilku godzinach zatrzymała policja. Jeden ze sprawców był poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Sprawcy około godziny 6.00 rano w jednym z jeleniogórskich klubów nocnych dokonali rozboju. Grożąc podpaleniem przybytku, zażądali pieniędzy. – Do tego celu wykorzystali kanister z benzyną, którą rozlali w środku. Napastnicy próbowali również kilkakrotnie uderzyć barmana – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Po tym jak ukradli kilkaset złotych, odjechali z miejsca zdarzenia. Już kilka godzin po przestępstwie sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Byli nietrzeźwi. Jeden z nich, starszy mężczyzna, poszukiwany był listem gończym za oszustwo, którego dopuścił się przy wymianie walut w Nowym Targu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. – Funkcjonariusze podejrzewają zatrzymanych o co najmniej jeszcze jedno tego typu zdarzenie, w innym lokalu. Sprawcom za popełnione przestępstwa grozić może kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności – dodaje podinsp. Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group