Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3327
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Okradli kilkanaście aut, wpadli w ręce policji

Czwartek, 17 stycznia 2013, 8:21
Aktualizacja: 8:22
Autor: 112
Policjanci zatrzymali trzech jeleniogórzan, którzy podejrzani są o serię włamań do samochodów i kradzieże. Łącznie mają na swoim koncie co najmniej 18 takich przestępstw. Ich łupem padło mienie o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. – Niewykluczone, że mężczyźni mają na koncie więcej podobnych czynów – mówi podinsp. Edyta Bagrowska. Złodziejom grozi do 10 lat więzienia.

Mężczyźni w wieku 18-21 lat zostali zatrzymani we wtorek (15 stycznia 2013 roku) przez policjantów z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

- Zatrzymani od września ubiegłego roku do stycznia br. włamali się co najmniej do 18 pojazdów w Jeleniej Górze – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy policji w Jeleniej Górze. - Ich łupem padły radioodtwarzacze, nawigacje samochodowe, telefony komórkowe, laptopy i inne przedmioty . Ich wartość szacuje się na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy , ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty. Niewykluczone, że mężczyźni mają na koncie więcej podobnych czynów – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group