Sobota, 27 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Okradli dyskont spożywczy, zostali zatrzymani [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 45–letnią kobietę i 37–letniego mężczyznę podejrzewanych o kradzież z włamaniem do jednego z dyskontów spożywczych w Piechowicach.

Do zdarzenia doszło nad ranem 17 lipca. Para wyniosła ze sklepu papierosy różnych marek o wartości ponad 4000 zł. Włamanie uruchomiło alarm, który zaniepokoił jednego z mieszkańców. I to on powiadomił policję.

- Zgłaszający poinformował, że najprawdopodobniej osoby podejrzewane o kradzież odjechały samochodem marki BMW. Policjanci ruszyli na ich poszukiwanie. Wskazany pojazd zauważyli schowany na jednej ze stacji paliw w Jeleniej Górze. Kierowcą okazał się 37-letni mieszkaniec Bogatyni, który jechał z 45-letnią pasażerką. W aucie policjanci znaleźli torbę, w której ukryte były skradzione papierosy. Ponadto mężczyzna posiadał woreczek strunowy z amfetaminą – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka