Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6007
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Okradli co najmniej 50 piwnic – zostali zatrzymani

Piątek, 13 stycznia 2017, 13:13
Aktualizacja: 13:15
Autor: 112
Jelenia Góra: Okradli co najmniej 50 piwnic – zostali zatrzymani
Fot. Użyczone/Archiwum Policji
Policjanci zatrzymali dwóch jeleniogórzan, którzy z piwnic wynosili wszystko, co miało dla nich jakąś wartość. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą nie mniej, niż 50 tysięcy złotych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32 lata, podejrzanych o serię przestępstw przeciwko mieniu.

Mężczyźni włamali się i okradli co najmniej 50 piwnic. „Działali” w Jeleniej Górze od września ubiegłego roku do stycznia br. Ukradli m.in. elektronarzędzia, narty, kilka rowerów górskich, akcesoria wędkarskie, elementy metalowe, klucze, artykuły spożywcze.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy , ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty.

- Niewykluczone, że zatrzymani mają na koncie więcej podobnych przestępstw. Część prowadzonych spraw zostało już umorzonych, a po zatrzymaniu włamywaczy na nowo je podjęto. Policjanci w miejscach zamieszkania jeleniogórzan odnaleźli część skradzionego mienia o łącznej wartości około 8 tysięcy złotych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group