Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 13383
Zalogowanych: 55
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Okradł mieszkanie, policjanci go znaleźli

Piątek, 6 września 2013, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: 112
Policjanci zatrzymali 24–letniego mężczyznę, który włamał się do jednego z jeleniogórskich mieszkań i wyniósł mienie, wartości blisko 18.000 zł. . Był to m.in. sprzęt RTV i AGD.

Do przestępstwa doszło latem br.Złodziej wykorzystał nieobecność w kraju właścicielki mieszkania, wybił szybę w oknie i wszedł do środka. Kobieta o przestępstwie powiadomiła policję na początku września br. kiedy wróciła do domu z zagranicy.

- Policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. W wyniku prowadzonych czynności i zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali 24-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Okazało się, że przestępstwa dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Funkcjonariusze odnaleźli telewizor, który 24-latek sprzedał swojemu znajomemu. Obecnie ustalają co stało się z pozostałym skradzionym mieniem – informuje rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
73
Zofia
27%
Rozalia
15%
Julia
44%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nauka potwierdza. Mężczyźni chorują bardziej
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Motoambulans pogotowia wraca na drogi
 
Turystyka
Jaka będzie przyszłość Stawów Podgórzyńskich?
 
Teatr im. Norwida
Gortych na scenie Norwida. Kryminał, który już stał się hitem
 
Tragedie i dramaty
Poważny wypadek, na miejscu śmigłowiec LPR
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group