Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 5 kwietnia
Imieniny: Ireny, Julianny
Czytających: 9187
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Okradł mieszkanie i „wpadł”

Piątek, 27 kwietnia 2018, 11:29
Autor: 112
Policjanci zatrzymali jeleniogórzanina, który włamał się i okradł jedno z jeleniogórskich mieszkań. Wyniósł mienie o wartości 6 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 8 marca w Jeleniej Górze. Mężczyzna w trakcie nieobecności właściciela wybił szybę w drzwiach balkonowych i wszedł do środka. Jego łupem padł laptop, srebrna i złota biżuteria oraz karty bankomatowe. 31-latek sprzedał co się dało różnym osobom.

- Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego przestępstwa. Na podstawie zebranych informacji wytypowali 31-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10. lat pozbawienia wolności.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
284
Brawura kierowców
63%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
31%
Kiepski stan naszych dróg
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Mózg nie psuje się sam. My go codziennie zużywamy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group