Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Okradł dwa samochody. Wpadł w ręce policji [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali 32–letniego wrocławianina w związku z kradzieżą z dwóch samochodów oraz dokumentów i kart płatniczych. Do zdarzenia doszło w styczniu w Jeleniej Górze.

reklamy

Podejrzany wykorzystał okazję, że właściciel nie zamknął samochodu i ukradł portfel wraz z dokumentami i kartami płatniczymi. Jedną z nich osiem razy płacił zbliżeniowo za zakupy.

Ponadto funkcjonariusze ustalili, że jego łupem padły również pasy mocujące i napinacze z jednej z lawet. W tym przypadku pokrzywdzony poniesione straty oszacował na 1000 zł.

Policjanci powiadomieni o kradzieży rozpoczęli poszukiwanie osoby lub osób, które dopuściły się tych przestępstw. W oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie analizy z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali osobę podejrzewaną o ten czyn. Odzyskali również wszystkie skradzione rzeczy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka