Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5201
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Okradał fabrykę i… drezynę

Poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 9:45
Aktualizacja: 9:46
Autor: TEJO
REGION: Okradał fabrykę i… drezynę
Fot. Policja
Na ponad dziewięć tysięcy złotych wyceniono wartość elementów metalowych skradzionych przez pewnego mieszkańca, który systematycznie wynosił części i przedmioty z nieczynnej papierni oraz z innych miejsc.

W miniony piątek policjanci z Karpacza zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem 39-letniego mężczyznę. – Sprawca wynosił elementy części maszyn z byłej fabryki. Funkcjonariusze ustalili, że złodziej od końca ubiegłego roku systematycznie okradał ten budynek. Jego łupem padły przede wszystkim elementy metalowe komina, studzienek, aluminiowej blachy falistej, przewodu aluminiowego – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Przestępca skradł także przewód aluminiowy o długości 260 m z nowo otwartej elektrowni wodnej. Skusił się też na części elementów drezyny znajdującej się przed dworcem PKP w Karpaczu. Jak ustalili policjanci sprawca z tego procederu uczynił sobie stałe źródło utrzymania. Straty poniesione przez właścicieli wynoszą blisko 9000 zł. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group