Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9734
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oj, działo się na pikniku w Sobieszowie!

Piątek, 5 czerwca 2015, 13:49
Aktualizacja: 13:58
Autor: AP
Jelenia Góra: Oj, działo się na pikniku w Sobieszowie!
Fot. AP
Mimo psikusa, jakiego organizatorom Sportowego Pikniku Rodzinnego sprawiła pogoda, impreza okazała się autentycznym strzałem w przysłowiową dziesiątkę. A czegóż to tam nie było!

W Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie można było podziwiać popisy artystyczne przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej Nr 15, uczestniczyć w zawodach sportowych z turniejem rodzinnym w roli głównej. Oklaskiwać pokazy tańca towarzyskiego, gimnastyki artystycznej, karate i Zumby.

Niewątpliwą atrakcją było stanowisko strzeleckie, sprzętu ratowniczego, platforma do zjazdu na sankach, miasteczko ruchu drogowego. Można było skosztować przepysznej kiełbaski z rożna i wyśmienitych ciast, wziąć udział w plastycznym konkursie rodzinnym. Uczniowie z gimnazjum w ramach "Gimnazjady" rywalizowali w grach terenowych. Zdecydowana większość uznała piknik za bardzo udany, chociaż nie udało się uniknąć przelotnych opadów, które jednak nikomu nie zepsuły dobrego nastroju i ochoty na dobrą zabawę.

Kto był, sam wie, jak się bawił, a kogo zabrakło - niech żałuje, bo było świetnie! - Wspaniała zabawa, dziękujemy organizatorom – mówili uczniowie z gimnazjum.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group