Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 3080
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ograniczona widoczność na Wojska Polskiego

Czwartek, 19 sierpnia 2021, 8:49
Autor: pkaczalko
Jelenia Góra: Ograniczona widoczność na Wojska Polskiego
Fot. Przemek Kaczałko
Do naszej redakcji zwracają się Czytelnicy, którzy zwracają uwagę na pobocza alei Wojska Polskiego, które nie tylko mogłyby lepiej wyglądać, ale też ułatwiać kierowcom pokonywanie skrzyżowań.
Cieszę się z remontu al. Wojska Polskiego i okolicznych kamienic, ale pobocza ulicy (między jezdnią i chodnikiem) są strasznie zarośnięte, co nie tylko szpeci ulicę, ale także utrudnia widoczność kierowcom. Czy Miasto zamierza z tym coś zrobić? - pyta nasz Czytelnik.

Podobnego zdania jest kolejna z osób, która do nas napisała - wskazując, że na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Słowackiego jest ograniczona widoczność z uwagi na żywopłot.

Będzie to inaczej wyglądać. Chcę, aby zieleń na całym odcinku al. Wojska Polskiego była inaczej zaprojektowana. To ma być prawdziwa aleja, z drzewami, a jednocześnie bardziej trwałe nasadzenia, gdzie jest dzisiaj trawa. W okresie suszy trawniki nie są reprezentacyjne i dlatego Departament Rozwoju pracuje nad tym, aby mi przedstawić jak ten teren zagospodarować - odpowiada Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

9
16%
Cieszy
15
27%
Hahaha
2
4%
Nudzi
1
2%
Smuci
7
13%
Złości
22
39%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (48) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group