Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 7071
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Ograniczenia w podgórzyńskim magistracie

Poniedziałek, 16 listopada 2020, 9:23
Autor: WAC
Podgórzyn: Ograniczenia w podgórzyńskim magistracie
Fot. WAC
W celu przeciwdziałania w rozprzestrzenianiu się koronawirusa od dziś (16.11) wprowadzono ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów przez wójta gminy i komórki organizacyjne Urzędu Gminy Podgórzyn.

Od dziś załatwianie spraw odbywa się poprzez platformę ePUAP, za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub mailowego. Sprawy wymagające natychmiastowego załatwienia, dla których przepisy prawa wymagają osobistej obecności będą obsługiwane po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty w urzędzie, na podstawie zgłoszenia telefonicznego, pisemnego lub elektronicznego (e-mail, ePuap).

W wyjątkowych przypadkach wizyty interesantów w siedzibie Urzędu Gminy Podgórzyn mogą odbyć się jedynie po wcześniejszym, telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu jej terminu i godziny oraz zakwalifikowaniu sprawy przez pracownika Urzędu do niezbędności osobistego stawiennictwa.

W sytuacjach, o których mowa powyżej pracownicy Urzędu Gminy Podgórzyn będą obsługiwali interesantów w punkcie obsługi na parterze budynków A i B urzędu przy ul. Żołnierskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
6
60%
Złości
2
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group