Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Ograniczenia w podgórzyńskim magistracie

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

W celu przeciwdziałania w rozprzestrzenianiu się koronawirusa od dziś (16.11) wprowadzono ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów przez wójta gminy i komórki organizacyjne Urzędu Gminy Podgórzyn.

reklamy

Od dziś załatwianie spraw odbywa się poprzez platformę ePUAP, za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub mailowego. Sprawy wymagające natychmiastowego załatwienia, dla których przepisy prawa wymagają osobistej obecności będą obsługiwane po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty w urzędzie, na podstawie zgłoszenia telefonicznego, pisemnego lub elektronicznego (e-mail, ePuap).

W wyjątkowych przypadkach wizyty interesantów w siedzibie Urzędu Gminy Podgórzyn mogą odbyć się jedynie po wcześniejszym, telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu jej terminu i godziny oraz zakwalifikowaniu sprawy przez pracownika Urzędu do niezbędności osobistego stawiennictwa.

W sytuacjach, o których mowa powyżej pracownicy Urzędu Gminy Podgórzyn będą obsługiwali interesantów w punkcie obsługi na parterze budynków A i B urzędu przy ul. Żołnierskiej.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka