Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 5786
Zalogowanych: 24
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Odwołany Zjazd Saniami Rogatymi

Środa, 24 stycznia 2018, 12:32
Autor: WAC
Zapowiadana na najbliższe dni odwilż pokrzyżowała plany organizatorom XV Międzynarodowego Zjazdu Saniami Rogatymi w Kowarach. Planowana na najbliższą sobotę (27.01) impreza w tym terminie nie odbędzie się.

- Ze względu na nadchodzące ocieplenie oraz niesprzyjające prognozy pogody na kilka najbliższych dni, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowany na sobotę XV Międzynarodowy Zjazd Saniami Rogatymi w Kowarach - informują organizatorzy imprezy.

- Prognozowana odwilż, nawet w wyższych partiach gór, w połączeniu z zapowiadanymi opadami deszczu nie sprzyja organizacji tego typu zjazdów. Ponieważ priorytetem zawsze jest dla nas bezpieczeństwo zawodników oraz przyjemna zabawa wszystkich uczestników i widzów to nasza zimowa impreza zostanie przeniesiona na inny, bardziej śnieżny termin. O nowym terminie imprezy powiadomimy, gdy tylko zostanie ustalony – zapewniają organizatorzy.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
968
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Poważne zderzenie trzech aut na Sudeckiej
 
Kultura
Teatry uliczne – Teatr Blackout Paradox
 
Aktualności
Szansa na ciepło spod ziemi dla miasta
 
Aktualności
Pamięć o Rzezi Wołyńskiej silniejsza niż czas
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group