Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2461
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Odwiedzi cztery Jelenie Góry

Piątek, 8 sierpnia 2008, 11:10
Aktualizacja: 22:57
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Odwiedzi cztery Jelenie Góry
Fot. Angela
Bolesław Osipik, jeleniogórski rowerzysta, zwany „ambasadorem rowerowym” wyrusza w sobotę w kolejną podróż. Celem jego wycieczki tym razem będą cztery Jelenie Góry, które odwiedzi na terenie całej Polski.

– To będzie wycieczka z Jeleniej Góry, przez Jelenią Górę do Jeleniej Góry – żartuje rowerzysta. Niewielu wie, że takie miejscowości w ogóle istnieją, podobnie jak mieszkańcy tych Jelenich Gór w Polsce. Dzięki temu, że będę mógł tam pojechać, zostawię ulotki na temat naszego miasta.

W ten sposób Bolesław Osipik na 900- lecie dolnośląskiej Jeleniej Góry będzie promował miasto w województwach świętokrzyskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim, w miejscowościach o takiej samej nazwie jak stolica Karkonoszy.

Łączną długość trasy, 2 175 km, Bolesław Osipik planuje pokonać w ciągu 23 dni. W tym czasie przejedzie przez Opole, Częstochowę, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Lublin, Białą Podlaską, Białystok, Augustów, Suwałki, Giżycko, Pisz, Szczytno, Grudziądz, Tuchola, Bydgoszcz, Poznań, Głogów i Wrocław.

Wyjazd zaplanowany jest na 9 sierpnia roku o godzinie 5.00 spod Bramy Wojanowskiej. Podróż dofinansował Urząd Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group