Niedziela, 28 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Odwiedzi cztery Jelenie Góry

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Bolesław Osipik, jeleniogórski rowerzysta, zwany „ambasadorem rowerowym” wyrusza w sobotę w kolejną podróż. Celem jego wycieczki tym razem będą cztery Jelenie Góry, które odwiedzi na terenie całej Polski.

reklamy

– To będzie wycieczka z Jeleniej Góry, przez Jelenią Górę do Jeleniej Góry – żartuje rowerzysta. Niewielu wie, że takie miejscowości w ogóle istnieją, podobnie jak mieszkańcy tych Jelenich Gór w Polsce. Dzięki temu, że będę mógł tam pojechać, zostawię ulotki na temat naszego miasta.

W ten sposób Bolesław Osipik na 900- lecie dolnośląskiej Jeleniej Góry będzie promował miasto w województwach świętokrzyskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i kujawsko-pomorskim, w miejscowościach o takiej samej nazwie jak stolica Karkonoszy.

Łączną długość trasy, 2 175 km, Bolesław Osipik planuje pokonać w ciągu 23 dni. W tym czasie przejedzie przez Opole, Częstochowę, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Lublin, Białą Podlaską, Białystok, Augustów, Suwałki, Giżycko, Pisz, Szczytno, Grudziądz, Tuchola, Bydgoszcz, Poznań, Głogów i Wrocław.

Wyjazd zaplanowany jest na 9 sierpnia roku o godzinie 5.00 spod Bramy Wojanowskiej. Podróż dofinansował Urząd Miasta w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka