Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 4963
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odurzona matka „opiekowała” się małym dzieckiem

Czwartek, 24 czerwca 2021, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: 112
Jelenia Góra: Odurzona matka „opiekowała” się małym dzieckiem
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letnią kobietę, która będąc pod wpływem środków odurzających opiekowała się 14-miesięcznym synkiem.

19 czerwca 2021 roku, około godziny 20.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z jeleniogórskich mieszkań doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali 33-letnią zgłaszającą, która oświadczyła, że telefon znalazła i policja jest jej do niczego niepotrzebna.

Kobieta na rękach trzymała 14-miesięcznego syna. Uwagę policjantów zwróciło jej zachowanie. Jej stan wskazywał, że mogła być pod działaniem środków odurzających. Policjanci na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, a w tzw. międzyczasie wykąpali i nakarmili chłopca, gdyż kobieta nie była w stanie właściwie wykonać tych czynności. Jak się okazało woda do kąpieli była zupełnie zimna, a jedzenie zbyt gorące. Kobieta została zabrana do szpitala, gdzie potwierdzono, iż znajdowała się pod wpływem narkotyków. Dziecko umieszczono w rodzinie zastępczej.

33-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci sprawdzają, czy matka sprawując opiekę nad synkiem w takim stanie stworzyła zagrożenia dla jego życia lub zdrowia.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
3
18%
Hahaha
1
6%
Nudzi
2
12%
Smuci
1
6%
Złości
9
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group